Категорія - Робітники |  Галузь - Житлове та комунальне господарство населених пунктів
Інструкція для посади "Оператор установки для сушіння осаду 4-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 87. Житлове та комунальне господарство населених пунктів. (З урахуванням додатків затвердженних: наказом Державного комітета України по житлово-комунальному господарству 09.07.2004 р. N 132, наказом Держжитлокомунгоспу України 22.11.2004 р. N 210, наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства 08.12.2009 р. N 387, наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства України 23.12.2010 р. N 464)", що затверджен наказом Державного комітету будівництва, архітектури та житлової політики України 14.06.1999 р. N 144. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна або базова загальна середня освіта. Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією оператора установки для сушіння осаду 3 розряду не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: технологію термічного сушіння осаду; схему споруд і підземних комунікацій; основи теплотехніки, електротехніки, хімії і слюсарної справи.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Обслуговує пристрої термічного сушіння осаду на вакуум-фільтрах. Підтримує заданий режим роботи установки шляхом регулювання подання газу, повітря, кеку; наглядає за вологістю і температурою сушіння за контрольно-вимірювальними приладами. Виконує поточний ремонт механізмів.