Категорія - Робітники |  Галузь - Житлове та комунальне господарство населених пунктів
Інструкція для посади "Оператор на решітці 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 87. Житлове та комунальне господарство населених пунктів. (З урахуванням додатків затвердженних: наказом Державного комітета України по житлово-комунальному господарству 09.07.2004 р. N 132, наказом Держжитлокомунгоспу України 22.11.2004 р. N 210, наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства 08.12.2009 р. N 387, наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства України 23.12.2010 р. N 464)", що затверджен наказом Державного комітету будівництва, архітектури та житлової політики України 14.06.1999 р. N 144. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна або базова загальна середня освіта. Одержання професії безпосередньо на виробництві. Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією оператора на решітці 2 розряду не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: будову і принцип роботи механічних грабель, решіток, дробарок, транспортера; схему комунікацій каналів і трубопроводів; порядок пуску і зупинки механізмів.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Обслуговує споруди потужністю 50 - 200 тис.куб.м на добу. Стежить за складом відходів, які надходять, не допускає накопичення відходів на стрічці транспортера шаром понад 5 см. Обслуговує механічні граблі, дробарки, електродвигуни та інші механізми. Додержується технологічного процесу. Своєчасно змазує усі рухомі частини механізмів. Наглядає за своєчасним надходженням води до шестерень решіток.