Категорія - Робітники |  Галузь - Житлове та комунальне господарство населених пунктів
Інструкція для посади "Оператор на фільтрах 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 87. Житлове та комунальне господарство населених пунктів. (З урахуванням додатків затвердженних: наказом Державного комітета України по житлово-комунальному господарству 09.07.2004 р. N 132, наказом Держжитлокомунгоспу України 22.11.2004 р. N 210, наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства 08.12.2009 р. N 387, наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства України 23.12.2010 р. N 464)", що затверджен наказом Державного комітету будівництва, архітектури та житлової політики України 14.06.1999 р. N 144. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна або базова загальна середня освіта. Професійно-технічна освіта без вимог до стажу роботи або одержання професії безпосередньо на виробництві, підвищення кваліфікації і стаж роботи за професією оператора на фільтрах 2 розряду - не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: будову технологічного і допоміжного обладнання, правила його технічної експлуатації, режими оброблення води на спорудах.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Обслуговує фільтри продуктивністю від 15 до 60 куб.м на добу. Видаляє осад з відстійників без спорожнення та з прояснювачів із завислим осадом. Вимикає групи очисних споруд для профілактичного та аварійного ремонтів. Наглядає за роботою технологічного і допоміжного обладнання очисних споруд, виявляє відхилення від заданого режиму. Дотримується правил санітарії і гігієни в приміщеннях і на очисних спорудах.