Категорія - Робітники |  Галузь - Житлове та комунальне господарство населених пунктів
Інструкція для посади "Оператор на решітці 4-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 87. Житлове та комунальне господарство населених пунктів. (З урахуванням додатків затвердженних: наказом Державного комітета України по житлово-комунальному господарству 09.07.2004 р. N 132, наказом Держжитлокомунгоспу України 22.11.2004 р. N 210, наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства 08.12.2009 р. N 387, наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства України 23.12.2010 р. N 464)", що затверджен наказом Державного комітету будівництва, архітектури та житлової політики України 14.06.1999 р. N 144. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна або базова загальна середня освіта. Одержання професії безпосередньо на виробництві. Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією оператора на решітці 3 розряду - не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: будову і принцип роботи всього комплексу механічного та електротехнічного обладнання грабельного відділення; схему підвідних і розвідних каналів; основи слюсарної справи; порядок вмикання резервного обладнання.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Обслуговує споруди потужністю понад 200 тис.куб.м на добу. Стежить за навантаженням дробарок за допомогою контрольно-вимірювальних приладів. Обслуговує комплекс механічного та електротехнічного обладнання грабельного відділення, веде журнал обліку його роботи. Наглядає за роботою вентиляційної системи. Своєчасно промиває трубопровід резервного насосного обладнання. Виймає разом з іншими операторами з грабельного відділення відходи і предмети, які не підлягають подрібненню. Щоденно оглядає решітки, механічні граблі, шибери, дробарку і транспортер, своєчасно усуває виявлені несправності. Виконує профілактичний і поточний ремонт обладнання. Керує роботою операторів нижчих розрядів.