Категорія - Робітники |  Галузь - Житлове та комунальне господарство населених пунктів
Інструкція для посади "Оператор полів зрошування та фільтрації 1-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 87. Житлове та комунальне господарство населених пунктів. (З урахуванням додатків затвердженних: наказом Державного комітета України по житлово-комунальному господарству 09.07.2004 р. N 132, наказом Держжитлокомунгоспу України 22.11.2004 р. N 210, наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства 08.12.2009 р. N 387, наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства України 23.12.2010 р. N 464)", що затверджен наказом Державного комітету будівництва, архітектури та житлової політики України 14.06.1999 р. N 144. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Базова або неповна базова загальна середня освіта. Одержання професії безпосередньо на виробництві. Без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: призначення і принцип дії споруд полів зрошування і фільтрації; ґрунтовий спосіб очищення вод.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Обходить і обслуговує поля зрошування та фільтрації споруд потужністю до 30 тис. м на добу. Рівномірно розподіляє стічну рідину по території ділянки. Прочищає відвідні канали, устя дренажу і земляних розвідних канав від накопичень мулу, трав, додержується заданого рівня навантаження на зрошувані ділянки. Виконує профілактичний і поточний ремонти споруд. Наглядає за справністю технічних споруд.