Категорія - Робітники |  Галузь - Житлове та комунальне господарство населених пунктів
Інструкція для посади "Обхідник водопровідно-каналізаційної мережі 5-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 87. Житлове та комунальне господарство населених пунктів. (З урахуванням додатків затвердженних: наказом Державного комітета України по житлово-комунальному господарству 09.07.2004 р. N 132, наказом Держжитлокомунгоспу України 22.11.2004 р. N 210, наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства 08.12.2009 р. N 387, наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства України 23.12.2010 р. N 464)", що затверджен наказом Державного комітету будівництва, архітектури та житлової політики України 14.06.1999 р. N 144. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Базова або неповна базова загальна середня освіта. Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за спорідненою професією 4 розряду - не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: технологічну схему озонаторної станції, електричну схему енергоживлення озонаторної станції та допоміжного обладнання; принцип роботи і будову окремих елементів станції; повітродувок, блоку сушіння повітря озонаторного котла, контактного басейна запірної і регулювальної апаратури; принцип дії і правила обслуговування вимірювальних приладів; правила експлуатації і безпеки роботи в установках високої напруги.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Здійснює технологічний процес озонування води за показаннями приладів і візуально за характером розряду в озонаторному котлі. Проводить регенерацію наповнювача осушувальної установки. Вмикає і регулює роботу озонаторної станції згідно із заданим режимом. Контролює концентрацію озону у воді і виробничому приміщенні станції. Визначає характер несправності окремих елементів станції.