* *

 Категорія - Керівники |  Галузь - Переробка нафти, нафтопродуктів, газу, сланців, вугілля. Обслуговування магістральних трубопроводів
Інструкція для посади "Начальник дільниці приймально-здавальної", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 21. Переробка нафти, нафтопродуктів, газу, сланців, вугілля. Обслуговування магістральних трубопроводів", що затверджен наказом Міненергетики України 22.12.1999 N 15-4315. Погоджен Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (спеціаліст, бакалавр). Післядипломна освіта в галузі управління. Стаж роботи за професією з оперативного керування виробництвом не менше 2 років.

Знає та застосовує у діяльності: постанови, розпорядження, накази, методичні, нормативні та інші керівні матеріали, які стосуються приймання та здавання нафти; технологічну схему трубопроводу, який зв'язує дільницю з перекачування з резервуарним парком, технологічними установками, цехами, причалами; встановлене на дільниці обладнання; технологічний режим перекачування; Держстандарти і технічні умови на приймання та постачання нафти; правила організації ремонтних робіт; економіку, організацію виробництва, праці та керування; навички роботи з персоналом; правила і норми охорони праці, виробничої санітарії та пожежної безпеки; основи трудового законодавства; законодавство про охорону навколишнього середовища.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Керує виробничою діяльністю дільниці, забезпечує виконання виробничих завдань з перекачування нафти. Організовує приймання від постачальників нафти і відкачування її споживачам. Контролює відповідність якості нафти, яка отримується та відвантажується, вимогам Держстандартів і технічних умов. Забезпечує впровадження заходів щодо зниження втрат нафти при її перекачуванні та зберіганні, технічно правильну експлуатацію обладнання. Бере участь у складанні графіків проведення планово-запобіжних ремонтів обладнання і контролює їх виконання. Бере участь у впровадженні у виробництво нової техніки, механізації та автоматизації виробничих процесів на дільниці. Аналізує результати виробничої діяльності дільниці. Контролює своєчасне оформлення первинної документації з обліку та звітності. Проводить технічну підготовку персоналу.