* *

 Категорія - Керівники |  Галузь - Переробка нафти, нафтопродуктів, газу, сланців, вугілля. Обслуговування магістральних трубопроводів
Інструкція для посади "Майстер дільниці приймально-здавальної", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 21. Переробка нафти, нафтопродуктів, газу, сланців, вугілля. Обслуговування магістральних трубопроводів", що затверджен наказом Міненергетики України 22.12.1999 N 15-4315. Погоджен Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (спеціаліст, бакалавр). Післядипломна освіта в галузі управління. Стаж роботи за спорідненою професією не менше 2 років.

Знає та застосовує у діяльності: постанови, розпорядження, накази, методичні, нормативні та інші керівні матеріали, які стосуються виробничо-господарської діяльності дільниці з приймання і здавання нафти; правила технічної експлуатації магістральних нафтопроводів; технологічні карти робочих параметрів вузла обліку нафти і резервуарів; інструкцію з визначення якості нафти на автоматизованих вузлах обліку з турбінними лічильниками при обліково-розрахункових операціях; інструкцію з обліку нафти на магістральних нафтопроводах; технічні умови і стандарти на визначення якості нафти; Положення про затвердження особливих умов постачання нафти; стандарт підприємства про визначення кількості товарної нафти за допомогою автоматизованої інформаційно-вимірювальної системи пункту обліку; основи економіки, організації виробництва, праці та керування; основи трудового законодавства; правила і норми охорони праці, виробничої санітарії та пожежної безпеки.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Здійснює керівництво виробничою діяльністю дільниці. Забезпечує роботу нафтопроводу з приймання і здавання нафти споживачам відповідно до заданої технології і стандартів підприємства. Забезпечує збереження прийнятої нафти із нафтопроводу, з резервуарного парку (при обліку нафти з резервуару), веде облік кількості та якості нафти, що приймається та здається. Веде щоденний контроль запасу нафти. Контролює якість нафти, що приймається та здається. У разі закачування некондиційної нафти в резервуари (при проходженні нафти мимо вузла обліку) керує роботою з доведення якості нафти до вимог стандарту. Проводить інструктажі з робітниками щодо безпечного ведення робіт, контролює стажування, засвоєння робітниками безпечних методів праці, знання технологічного регламенту та інструкцій за професією та видами робіт. Проводить перевірку складання приймально-здавальних актів. Складає встановлену звітність.