Категорія - Фахівці |  Галузь - Житлове та комунальне господарство населених пунктів
Інструкція для посади "Технік служби колії II категорії", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 87. Житлове та комунальне господарство населених пунктів. (З урахуванням додатків затвердженних: наказом Державного комітета України по житлово-комунальному господарству 09.07.2004 р. N 132, наказом Держжитлокомунгоспу України 22.11.2004 р. N 210, наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства 08.12.2009 р. N 387, наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства України 23.12.2010 р. N 464)", що затверджен наказом Державного комітету будівництва, архітектури та житлової політики України 14.06.1999 р. N 144. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Базова або неповна вища освіта відповідного напряму підготовки (бакалавр або молодший спеціаліст) та підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією техніка служби колії не менше 2 років.

Знає та застосовує у діяльності: стандарти, інструкції, методичні та інші керівні матеріали щодо утримання трамвайних колій та штучних споруд; будову трамваїв, конструктивні особливості трамвайних колій та штучних споруд, правила їх технічної експлуатації; організацію ремонтів; технічні умови щодо колійного господарства; геофізичні та інші вимірювальні інструменти, правила користування ними; порядок обліку ремонту трамвайних колій; порядок оформлення необхідної документації; основи економіки, організації праці в колійному господарстві; правила і норми охорони праці, та протипожежної безпеки.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Веде облік виконаних робіт з поточного утримання і ремонту трамвайних колій. Оформлює паспорти дільниць, вузлів та іншу технічну документацію. Готує матеріали на ремонт трамвайних колій для погодження у організаціях вищого рівня. Приймає документацію, перевіряє правильність заповнення та наявність усіх даних в облікових та звітних документах. Бере участь у перевірці технічного стану трамвайних колій, у проведенні експериментальних робіт з перевірки та освоєння трамвайних колій, а також у проведенні аналізу причин аварій.