Категорія - Робітники |  Галузь - Виробництво та розподілення електроенергії
Інструкція для посади "Електрослюсар з обслуговування автоматики та засобів вимірювань електростанцій III група кваліфікації", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 62. Виробництво та розподілення електроенергії. (Із змінами та доповнення, внесеними наказом Міністерства палива та енергетики України від 8 вересня 2003 року N 462), (із змінами, внесеними згідно з наказом Міністерства палива та енергетики N 196 від 08.04.2009)", що затверджен наказом Міністерства палива та енергетики України 16.03.2001 N 19. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна загальна середня освіта та професійно-технічна освіта або повна загальна середня освіта та професійна підготовка на виробництві, без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: принцип роботи, будову, призначення і місця розташування первинних і вторинних засобів вимірювань теплотехнічного, хімічного й механічного контролю; теплові схеми устаткування електростанції; загальні знання про авторегулятори, технологічні захисти, блоківки, сигналізацію і прилади дистанційного керування зі всіма, що мають відношення до них, елементами; класи точності засобів вимірювань; призначення і умови застосування переносних засобів вимірювань для перевірки показань приладів, встановлених на щитах; елементарні знання з теплотехніки, механіки, електротехніки.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Обслуговує засоби вимірювання. Виявляє і усуває дрібні дефекти засобів вимірювань та їхніх елементів, що не вимагають виклику ремонтного персоналу. Замінює, промиває, прочищає деталі на знеструмлених засобах вимірювання. Замінює несправні засоби вимірювання на щитах з попереднім зняттям напруги, здійснює налагодження і вмикає їх у роботу. Вмикає і вимикає засоби вимірювання. Проводить експлуатаційне обслуговування реєструючих засобів вимірювань.