Категорія - Робітники |  Галузь - Виробництво та розподілення електроенергії
Інструкція для посади "Електромонтер з обслуговування і ремонту установок захисту від корозії підземних трубопроводів VI група кваліфікації", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 62. Виробництво та розподілення електроенергії. (Із змінами та доповнення, внесеними наказом Міністерства палива та енергетики України від 8 вересня 2003 року N 462), (із змінами, внесеними згідно з наказом Міністерства палива та енергетики N 196 від 08.04.2009)", що затверджен наказом Міністерства палива та енергетики України 16.03.2001 N 19. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією електромонтера з обслуговування і ремонту установок захисту від корозії підземних трубопроводів V групи кваліфікації - не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: конструктивні особливості захисних установок; будову і принцип роботи перетворювачів і блоків, їхні схеми і характеристики; обсяг вимірювань і випробувань під час проведення ремонтів перетворювачів і блоків; прилади для вимірювань і випробувань під час ремонтних робіт, їх будову й правила застосування.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Виконує складні роботи з ремонту перетворювачів, блоків та інших елементів установок захисту від корозії підземних трубопроводів, виявляє і усуває несправності в схемах блоків, перетворювачів.

Приклади робіт
Блок керування поляризованого дренажу посиленого - виявлення несправних елементів та їх заміна, демонтаж, монтаж і перевірка роботи. Катодні станції - ремонт електронних блоків порівняння, керування та їхнє налагодження, ремонт силових трансформаторів із заміною обмоток і зняттям ремонтних перемичок, регулювання роботи в режимі спільного захисту підземних комунікацій. Перетворювачі посиленого дренажного захисту - перевірка тиристорів, демонтаж блока тиристорів, заміна пошкоджених і його монтаж.