Категорія - Робітники |  Галузь - Виробництво та розподілення електроенергії
Інструкція для посади "Машиніст подавання палива III група кваліфікації", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 62. Виробництво та розподілення електроенергії. (Із змінами та доповнення, внесеними наказом Міністерства палива та енергетики України від 8 вересня 2003 року N 462), (із змінами, внесеними згідно з наказом Міністерства палива та енергетики N 196 від 08.04.2009)", що затверджен наказом Міністерства палива та енергетики України 16.03.2001 N 19. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна загальна середня освіта та професійно-технічна освіта або повна загальна середня освіта та професійна підготовка на виробництві, без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: будову, принцип роботи, конструкцію і технічні характеристики устаткування паливоподавання; схеми паливоподавання, її блоківки і сигналізацію; види й марки палива; властивості й умови застосування мастильних, прокладкових та ущільнюючих матеріалів; схему розташування трубопроводів і фільтрів; слюсарну справу; правила користування універсальним і спеціальним інструментом і пристроями; основні знання з електротехніки, механіки й гідравліки.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Обслуговує, контролює роботу шляхом обходу, забезпечує безперебійну роботу всього устаткування паливоподавання: конвеєрів, живильників палива, трясунів, елеваторів, дробоструйних установок, шнеків, скреперів, ексгаустерів, пилових фільтрів, фунікулерів тощо (у разі обслуговування устаткування паливоподавання твердого або рідкого палива продуктивністю до 100 т/год.). Здійснює пуск, зупинку механізмів, устаткування паливоподавання і перемикання в теплових схемах паливоподавання рідкого палива. Підтримує заданий тиск і температуру перекачування рідкого палива. Контролює подавання палива при переході на місцеве керування. Виявляє несправності в роботі механізмів. Бере участь у технічному обслуговуванні й ремонті механізмів паливоподавання. Чистить і змащує механізми, що обслуговуються. Підтримує в справному стані комплект інструменту і пристроїв. Бере участь у ліквідації аварійних ситуацій.