Категорія - Робітники |  Галузь - Залізничний транспорт і метрополітен
Інструкція для посади "Оператор вакуумної машини 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 66. Залізничний транспорт і метрополітен", що затверджен наказом Міністерства транспорту України 17.12.1999 р. N 601. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Професійно-технічна освіта або повна чи базова загальна середня освіта, професійна підготовка безпосередньо на виробництві. Без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: будову, конструктивні особливості, принцип роботи вакуумної машини, правила обслуговування, догляд за машиною та способи усунення несправностей устаткування; особливості обслуговування вакуумної машини для механізованого заповнювання, транспортування, розвантажування рідких відходів; будову та експлуатаційні показання контрольно-вимірювальних приладів; інструкції з охорони праці та безпеки руху; правила промсанітарії; правила особистої гігієни під час обслуговування вакуумної машини.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Виконує роботи з підготовки вакуумної машини для механізованого заповнення, транспортування і вивантаження рідких відходів, які не містять в собі пальні суміші та вибухонебезпечні речовини, до місця зливання або знешкодження. Контролює показання контрольно-вимірювальних приладів, оперативно реагує на сигнали системи контролю і захисту роботи вакуумної машини. Готує дезинфікуючий розчин, проводить дезинфекцію баків-накопичувачів в пасажирських вагонах та цистерн у вакуумній машині. Проводить миття баків великого і малого із пневмокрана під тиском води. Промиває всмоктувальний рукав. Виконує технічне обслуговування вакуумної машини.