Категорія - Робітники |  Галузь - Залізничний транспорт і метрополітен
Інструкція для посади "Оператор колійних вимірювань 4-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 66. Залізничний транспорт і метрополітен", що затверджен наказом Міністерства транспорту України 17.12.1999 р. N 601. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна або базова загальна середня освіта. Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за технологічно суміжною або спорідненою професією 3 розряду не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: будову колієвимірювальних, рейковимірювальних візків; правила налагодження вимірювальної техніки; будову і норми утримання верхньої будови колії.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Веде процес перевірки стану і виявлення несправностей залізничної колії по ширині колії та рівню за допомогою колієвимірювального візка і вимірювання нерівностей на поверхні котіння головок рейок за допомогою колієвимірювального візка. Усуває несправності і налагоджує колієвимірювальний, рейковимірювальний візок. Бере участь у розшифруванні записів стану колії або нерівностей поверхонь на поверхні котіння головок рейок, що фіксуються на стрічці.