Категорія - Робітники |  Галузь - Залізничний транспорт і метрополітен
Інструкція для посади "Машиніст колійних машин 7-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 66. Залізничний транспорт і метрополітен", що затверджен наказом Міністерства транспорту України 17.12.1999 р. N 601. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Неповна вища або професійно-технічна освіта (молодший спеціаліст, кваліфікований робітник). Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією машиніста колійних машин 6 розряду не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: призначення і будову відповідних машин, правила та інструкції з їх експлуатації і транспортування; способи виконання робіт і технічні вимоги до їх якості; норми витрат матеріалів і запасних частин; гатунки і властивості мастил і палива, що застосовуються, їх технологічні характеристики, правила зберігання; інструкцію із забезпечення безпеки руху поїздів у разі проведення дорожніх робіт та інші інструкції і правила, згідно з обов'язками.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Керує рейкошліфувальним поїздом, який оснащено електронною та комп'ютерною системами, колійними машинами, робочими вузлами і механізмами, що застосовуються під час оновлення, ремонту і поточного утримання колії, штучних споруд і земляного полотна, реконструкції баластної призми. Здійснює технічне обслуговування і поточний ремонт машин, бере участь в інших видах ремонту.

Спеціалізація
Помічник машиніста колійних машин тарифікується на один розряд нижче машиніста, під керівництвом якого він працює.