Категорія - Робітники |  Галузь - Житлове та комунальне господарство населених пунктів
Інструкція для посади "Електромонтер контактної мережі 1-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 87. Житлове та комунальне господарство населених пунктів. (З урахуванням додатків затвердженних: наказом Державного комітета України по житлово-комунальному господарству 09.07.2004 р. N 132, наказом Держжитлокомунгоспу України 22.11.2004 р. N 210, наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства 08.12.2009 р. N 387, наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства України 23.12.2010 р. N 464)", що затверджен наказом Державного комітету будівництва, архітектури та житлової політики України 14.06.1999 р. N 144. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Базова або неповна базова загальна середня освіта. Одержання професії безпосередньо на виробництві. Без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: назви і призначення елементів контактної мережі, інструментів; арматуру та матеріали, які застосовуються під час ремонту і монтажу контактної мережі; призначення і будову такелажних пристроїв та слюсарного інструменту; способи виконання робіт і послідовність операцій з ревізії і ремонту контактної мережі.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Демонтує і монтує контактні мережі трамвайних і тролейбусних ліній з використанням електричного та пневматичного інструменту, такелажних пристроїв і механізмів під час знімання напруги під керівництвом електромонтера вищої кваліфікації. Розбирає арматуру, зняту з лінії, фарбує її у майстерні. Знімає дорожнє покриття. Чистить, змазує інструмент і готує його до роботи.