Категорія - Робітники |  Галузь - Залізничний транспорт і метрополітен
Інструкція для посади "Налагоджувальник колійних машин та механізмів 4-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 66. Залізничний транспорт і метрополітен", що затверджен наказом Міністерства транспорту України 17.12.1999 р. N 601. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна або базова загальна середня освіта. Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за технологічно суміжною або спорідненою професією 3 розряду не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: будову, електричні та кінематичні схеми механізмів, що обслуговуються; правила налагодження та регулювання інструменту, що обслуговується, приладів, пересувних електростанцій і двигунів внутрішнього згорання; способи запобігання та усунення несправностей; елементарні знання з електротехніки, механіки, пневматики та гідравліки; призначення та будову контрольно-вимірювального інструменту та приладів, що застосовуються.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Налагоджує та регулює, технічно обслуговує та ремонтує електричний, пневматичний та гідравлічний колійний інструмент, верстати для обробки рейок, двигуни внутрішнього згорання з метою забезпечення їх безперебійної роботи з використанням відповідних контрольно-вимірювальних інструментів. Визначає несправності механізмів та способи їх усунення.