Категорія - Робітники |  Галузь - Залізничний транспорт і метрополітен
Інструкція для посади "Машиніст піскоподавальної установки 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 66. Залізничний транспорт і метрополітен", що затверджен наказом Міністерства транспорту України 17.12.1999 р. N 601. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна або базова загальна середня освіта. Професійно-технічна освіта без вимог до стажу роботи, одержання професії безпосередньо на виробництві, підвищення кваліфікації і стаж роботи за професією машиніста піскоподавальної установки 2 розряду не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: будову, принцип дії, режими роботи, правила керування і догляду за установкою; причини передчасного спрацювання деталей установки та способи його запобігання; види та якість змащувальних матеріалів, що застосовуються; режими змащування; вимоги до піску, який постачається на локомотиви.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Керує піскоподавальною установкою продуктивністю від 20 до 40 куб.м/добу із додержанням установлених режимів роботи. Завантажує і обслуговує піскосушильні печі, сушить та подає пісок до піскороздавального бункера. Оглядає компресор та його електродвигун. Змащує частини механізмів піскосушильного барабану і транспортера, які труться.