Категорія - Керівники |  Галузь - Житлове та комунальне господарство населених пунктів
Інструкція для посади "Начальник служби автоматики та зв'язку", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 87. Житлове та комунальне господарство населених пунктів. (З урахуванням додатків затвердженних: наказом Державного комітета України по житлово-комунальному господарству 09.07.2004 р. N 132, наказом Держжитлокомунгоспу України 22.11.2004 р. N 210, наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства 08.12.2009 р. N 387, наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства України 23.12.2010 р. N 464)", що затверджен наказом Державного комітету будівництва, архітектури та житлової політики України 14.06.1999 р. N 144. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (спеціаліст або бакалавр). Післядипломна освіта в галузі управління. Стаж роботи за професією: для спеціаліста - не менше 2 років, для бакалавра - не менше 3 років.

Знає та застосовує у діяльності: постанови, розпорядження, накази органів вищого рівня; методичні, нормативні та інші керівні матеріали; будову засобів автоматики, сигналізації, централізації і блокування, принцип їх роботи і правила експлуатації; правила технічної експлуатації трамвая і тролейбуса; Правила дорожнього руху; основи економіки, наукової організації праці; організацію виробництва та управління; основи трудового законодавства; правила і норми охорони праці, виробничої санітарії та протипожежного захисту.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Здійснює керівництво і контроль за виконанням робіт, пов'язаних із забезпеченням нормативного функціонування технічних засобів провідного зв'язку та радіозв'язку, а також пристроїв сигналізації, централізації і блокування та автоматики. Розробляє заходи щодо подальшого розвитку та технічного удосконалення пристроїв автоматики, сигналізації, централізації і блокування. Контролює виконання заходів щодо зменшення собівартості робіт. Організовує проведення експлуатаційних випробувань обладнання сигналізації, централізації і блокування. Забезпечує дотримання правил і норм охорони праці, протипожежного захисту.