Категорія - Робітники |  Галузь - Виробництво консервів
Інструкція для посади "Готувач харчової сировини 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 9. Виробництво консервів", що затверджен наказом Міністерства аграрної політики України N 277 від 30.12.2000 р. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Базова або неповна базова загальна середня освіта. Одержання професії безпосередньо на виробництві. Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією готувача харчової сировини 2 розряду не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: технологію і режими розморожування м'ясопродуктів; правила їх підготовки до розморожування; категорії м'ясопродуктів і правила розсортовування їх за категоріями; правила і норми охорони праці виробничої санітарії та протипожежного захисту.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Готує до розморожування і веде процес розморожування м'ясопродуктів. Сортує за категоріями і розподіляє по камерах розмороження. Стежить за розморожуванням. Додержує правил і норм охорони праці виробничої санітарії та протипожежного захисту.