Категорія - Робітники |  Галузь - Виробництва харчової промисловості
Інструкція для посади "Машиніст обшпарювального агрегата 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 11. Виробництва харчової промисловості", що затверджен Міністерством агропромислового комплексу України 09.02.1998 р. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Базова загальна середня освіта та мінімальна професійна підготовка на виробництві чи інструктаж. Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією машиніста обшпарювального агрегата 2 розряду - не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: технологічний процес оброблення та обшпарювання тіста; методи визначення готовності сформованих тістових заготовок до обшпарювання та випікання; будову та правила експлуатації обслуговуваного устаткування.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Веде процес обшпарювання тістових заготовок. Регулює роботу обшпарювального агрегата, встановлює в нього касети. Укладає касети з напівфабрикатами на вагонетки або транспортер. Укладає звільнені від бубликових виробів листи в пруфер або на вагонетку. Завантажує тістові кільця в обшпарювальний котел. Спостерігає і контролює процес обшпарювання. Вивантажує заготовки і розкладає їх на столі або дошках, листах, касетах. Надає заготовкам необхідної форми. Посипає маком, кмином, сіллю. Встановлює дошки, листи, касети із заготовками на стелажі, вагонетки або передає на підсушування.