Категорія - Технічні службовці |  Галузь - Виробництво та розповсюдження кіно- і відеофільмів
Інструкція для посади "Фільмоперевіряльник I категорія", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 82. Виробництво та розповсюдження кіно- і відеофільмів", що затверджен наказом Міністерства культури і мистецтв України 25.10.2004 N729. Погоджено Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна загальна середня освіта та одержання професії безпосередньо на виробництві. Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією фільмоперевіряльника II категорії - не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: технологію монтажу фільмокопій згідно з монтажними аркушами; основи синхронізації зображення і звуку; державні стандарти на якість фільмокопій; види ушкоджень, які можливо усунути шляхом реставрації; будову реставраційних машин; технологію комплектування фільмокопій; норми виробітку.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Здійснює монтаж і комплектування фільмокопій з числа технічно зношених фільмокопій. Визначає колірний баланс фільмокопії для відновлення або списання в зв'язку з вицвітанням. Відбирає фільмокопії для реставрації на фільмореставраційних та ультразвукових машинах і визначає характер реставрації. Здійснює вибірковий контроль якості ремонту фільмокопій.