Категорія - Технічні службовці |  Галузь - Виробництво та розповсюдження кіно- і відеофільмів
Інструкція для посади "Контролер фільмів кінопрокату", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 82. Виробництво та розповсюдження кіно- і відеофільмів", що затверджен наказом Міністерства культури і мистецтв України 25.10.2004 N729. Погоджено Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна загальна середня освіта та одержання професії безпосередньо на виробництві без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: постанови, розпорядження, накази та інші керівні матеріали щодо порядку контролю за випуском, прокатом і демонструванням кінофільмів; методи класифікації фільмофонду; форми документації і порядок їх заповнення.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Здійснює постійний контроль за діючим фільмофондом. Здійснює приймання нових кінофільмів на екрані і контроль відповідності сюжетного і текстового змісту кінофільмів монтажним записам, а також вимогам дозвільних посвідчень. Стежить за своєчасним вилученням із фонду підприємства кінофільмів, знятих з екрану (тимчасово чи остаточно). Проводить періодичні контрольні перевірки діючого фільмофонду; забороняє видачу фільмокопій, що не відповідають технічним умовам і вимогам кінопоказу (зношені, скорочені, не укомплектовані тощо). Під час проведення ремонту фільмокопії здійснює контроль за правильним внесенням монтажних виправлень, не допускаючи змістових і сюжетних перекручувань. Забезпечує виконання інструктивних вказівок і розпоряджень відділу контролю за репертуаром. Класифікує фільмофонд, веде облік діючого фільмофонду, складає супровідний акт технічного контролю фільмокопії.