Категорія - Робітники |  Галузь - Коксохімічне виробництво
Інструкція для посади "Машиніст коксонавантажувальної машини 4-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 19. Коксохімічне виробництво", що затверджен наказом міністерства промислової політики України 18.01.2002 N 28. Погоджений міністерством праці та соціальної політики України. Введений в дію з 1 січня 2002 року.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна або базова загальна середня освіта. Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією робітника коксохімічного виробництва 3 розряду не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: будову, принцип роботи та правила технічної експлуатації коксонавантажувальної машини; графік видавання коксу, подавання та завантаження вагонів; слюсарну справу.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Керує коксонавантажувальною машиною під час завантаження коксу в залізничні вагони. Перевіряє стан тролей та колій переміщення. Змащує механізми. Виявляє та усуває несправності в роботі устаткування, що обслуговується, бере участь в його ремонті.