Категорія - Робітники |  Галузь - Виробництво металевих канатів, сіток, пружин, щіток та ланцюгів
Інструкція для посади "Пробиральник основи металосіток 2-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 44. Виробництво металевих канатів, сіток, пружин, щіток та ланцюгів", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України N 28 від 18.01.2002 р.. Погоджен Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Базова або неповна базова загальна середня освіта. Одержання професії безпосередньо на виробництві. Без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: будову та принцип роботи пробиральних установок, що обслуговуються; процес пробирання залежно від вигляду сітки; призначення та умови використання найбільш розповсюджених універсальних і спеціальних пристроїв.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Пробирає навиту основу в ремізи та берди для ткання металевих сіток різних номерів з дроту різних металів і сплавів діаметром понад 0,25 до 1,5 мм та синтетичних сіток різних номерів з синтетичного моноволокна діаметром до 0,35 мм, установлює в пробиральну установку навійний вал, підвішує ремізи та установлює берди в кронштейни пробиральної установки, закріплює основи на навійному валу за допомогою металевої планки, прокладає цінові прутки, подає дріт основи до берди під керівництвом пробиральника вищої кваліфікації.