Категорія - Робітники |  Галузь - Виробництво металевих канатів, сіток, пружин, щіток та ланцюгів
Інструкція для посади "Складальник щілинних сит 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 44. Виробництво металевих канатів, сіток, пружин, щіток та ланцюгів", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України N 28 від 18.01.2002 р.. Погоджен Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Базова або неповна базова загальна середня освіта. Короткострокове виробниче навчання або інструктаж. Стаж роботи за професією складальника щілинних сит 2 розряду не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: будову та правила налагодження поздовжньо-відрізних, болтонарізних та свердлильних верстатів різних типів; будову спеціальних пристроїв та контрольно-вимірювального інструменту, правила загострювання та встановлення нормального і спеціального інструменту.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Складає щілинні сита із рифленого дроту різних діаметрів з обробкою деталей сит на поздовжньо-відрізних, болтонарізних та свердлильних верстатах. Налагоджує верстати, що обслуговуються.