Категорія - Робітники |  Галузь - Загальні професії працівників виробництв харчової промисловості
Інструкція для посади "Налагоджувальник устаткування у виробництві харчової продукції 6-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 7. Загальні професії працівників виробництв харчової промисловості", що затверджен постановою Державного комітету України по харчовій промисловості 19.02.1997. Погоджений Міністерством праці України, Міністерством сільського господарства і продовольства України, Міністерством рибного господарства України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Неповна вища освіта (молодший спеціаліст) без вимог до стажу роботи. Підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією налагоджувальника устаткування у виробництві харчової продукції 5 розряду - не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: будову, конструктивні особливості автоматичних ліній та високопродуктивних автоматів; правила обслуговування, налагодження, ремонту та експлуатації устаткування; правила користування і будову контрольно-вимірювальних приладів.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Налагоджує, регулює і ремонтує автоматичні лінії по виробництву харчової продукції або окремі високопродуктивні автомати, які виробляють сигарети, різаний тютюн, туалетне мило, фасований маргарин і масло, автомати для фасування порошків, м'якого сиру, лінії розливу рідкої продукції, виробництва тари і упаковки для пастоподібної продукції та інші аналогічні лінії. Проводить інструктаж робітників, зайнятих експлуатацією устаткування.