Категорія - Робітники |  Галузь - Виробництво та розподілення електроенергії
Інструкція для посади "Електромонтер з нагляду за трасами кабельних мереж III група кваліфікації", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 62. Виробництво та розподілення електроенергії. (Із змінами та доповнення, внесеними наказом Міністерства палива та енергетики України від 8 вересня 2003 року N 462), (із змінами, внесеними згідно з наказом Міністерства палива та енергетики N 196 від 08.04.2009)", що затверджен наказом Міністерства палива та енергетики України 16.03.2001 N 19. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Базова загальна середня освіта або початкова загальна освіта та професійна підготовка на виробництві, без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: призначення кабелів і правила їхнього прокладання; траси кабельних ліній; правила проведення земляних робіт в зоні проходження кабельних ліній; способи захисту кабельних ліній від механічних пошкоджень; елементарні знання з електротехніки.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Здійснює планові огляди трас кабельних ліній. Здійснює контроль за станом будівельних робіт, що проводяться в охоронній зоні кабельних ліній. Вручає повідомлення керівникам підприємств і установ про порядок проведення земляних робіт в зоні проходження кабельних ліній. Контролює дотримання Правил влаштування електроустановок під час прокладання нових кабельних ліній будівельно-монтажними організаціями. Реєструє видавання дозволів на проведення земляних робіт, оформляє результати обходів і оглядів трас кабельних ліній.