Категорія - Робітники |  Галузь - Загальні професії хімічних виробництв
Інструкція для посади "Снувальник 4-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 23. Загальні професії хімічних виробництв", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 15.04.2008 р. N 229. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією снувальника 3 розряду - не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: призначення та суть процесу снування; будову, принцип роботи снувальних машин, шпулярника; схему заправляння ниток; види браку, заходи щодо його запобігання та усунення; вимоги до якості основи; режим догляду за устаткуванням.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Веде процес снування поліетиленових стрічок, текстильної нитки та склонитки на снувальних машинах. Установлює лічильники на задану довжину снування. Заправляє основи на котушку окремими стрічками і на снувальний барабан. Перевиває стрічки на барабан, з барабана на ткацький навій. Контролює однорідність ниток за номером та кольором в ставці. Контролює та регулює ширину стрічки, щільність ниток в стрічці, правильне направлення та натягнення ниток основи при снуванні на барабан, правильне укладання стрічок та прокладку цінових шнурів. Упаковує та зважує навій. Заповнює паспорти. Бере участь в заміні ставок спільно з ставильниками. Перевіряє кількість куличів у шпулярнику. Ліквідує обриви ниток. Доглядає за машинами.