Категорія - Робітники |  Галузь - Видобування нафти та природного газу
Інструкція для посади "Слюсар з монтажу та ремонту основ морських бурових та естакад 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 6. Видобування нафти та природного газу", що затверджен Міністерством палива і енергетики України 28.07.1999 р. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Професійно-технічна освіта без вимог до стажу роботи або повна чи базова загальна середня освіта та професійна підготовка на виробництві, підвищення кваліфікації і стаж роботи за професією слюсаря з монтажу та ремонту основ морських бурових та естакад 2 розряду - не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: технологічну послідовність операцій з монтажу, демонтажу та ремонту морських бурових і естакад, буріння шурфів на дні моря, забивання паль та кріплення вузлів і дерев'яних конструкцій, які ремонтуються; будову механізмів з буріння і забивання паль, використовуваного інструменту у монтажі, ремонті та демонтажі основ морських бурових і естакад; основні прийоми виконання палезабивних, бурозаливних, слюсарних та теслярських робіт; правила стропування та переміщення вантажів і матеріалів, використовуваних у ремонті морських основ і естакад.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Виконує монтажні, демонтажні, палезабивні, бурозаливні та теслярські роботи середньої складності, пов'язані з ремонтом морських нафтопромислових споруд. Ремонтує дерев'яні конструкції основ морських бурових і естакад. Зав'язує прості морські вузли. Стропує і розстроповує металоконструкції. Вимірює глибини моря та довжину палей. Виконує роботи, пов'язані з улаштуванням та пуском дизель-молота. Бере участь у складанні, розбиранні, оснащенні та підготуванні до роботи палезабивного і бурильного агрегатів. Складає і спускає на воду понтонно-підвісні майданчики та інші прилади. Виконує роботи з укладання вузькоколійних шляхів на естакаді. Ремонтує та встановлює анодні пристрої катодного і протекторного захисту, підводні частини металоконструкцій основ морських бурових та естакад. Виконує газорізальні роботи.