Категорія - Робітники |  Галузь - Виробництва харчової промисловості
Інструкція для посади "Машиніст обшпарювального агрегата 2-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 11. Виробництва харчової промисловості", що затверджен Міністерством агропромислового комплексу України 09.02.1998 р. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Базова загальна середня освіта та мінімальна професійна підготовка на виробництві чи інструктаж. Без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: основи технологічного процесу обшпарювання тіста; правила визначення готовності сформованих бубличних виробів до обшпарювання; принцип роботи обшпарювального агрегата.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Укладає касети з напівфабрикатами на колиски обшпарювального агрегата та обварені тістові кільця на вагонетки або транспортер. Посипає напівфабрикати маком, кмином, сіллю. Чистить та миє устаткування, касети. Виконує інші роботи під керівництвом машиніста обшпарювального агрегата вищої кваліфікації.