Категорія - Робітники |  Галузь - Виробництва харчової промисловості
Інструкція для посади "Тістороб 5-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 11. Виробництва харчової промисловості", що затверджен Міністерством агропромислового комплексу України 09.02.1998 р. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією тістороба 4 розряду - не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: будову і конструктивні особливості обслуговуваного устаткування, правила регулювання його роботи; державні стандарти на готову продукцію.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Веде процес приготування тіста по всіх технологічних фазах понад 15 т за зміну на тістомісильних машинах періодичної дії. Веде процес приготування тіста під час виробництва розширеного асортименту хлібобулочних виробів. Веде процес приготування тіста по всіх технологічних фазах на трьох і більше тістоприготувальних агрегатах та установках безперервної дії або на трьох та більше тістомісильних машинах на хлібозаводах системи жорсткого кільцевого конвеєра.

Спеціалізація
У разі приготування тільки опари тарифікація проводиться на один розряд нижче тістороба, зайнятого на приготуванні тіста.