Категорія - Робітники |  Галузь - Залізничний транспорт і метрополітен
Інструкція для посади "Прийомоздавальник вантажу та багажу 2-го розряду (залізничний транспорт)", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 66. Залізничний транспорт і метрополітен", що затверджен наказом Міністерства транспорту України 17.12.1999 р. N 601. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Базова або неповна базова загальна середня освіта. Короткострокове виробниче навчання або інструктаж. Без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: правила перевезень; правила навантаження і кріплення, вивантаження вантажу та багажу; правила приймання вантажу та багажу для перевезення і видавання їх отримувачам; правила охорони праці під час виконання вантажно-розвантажувальних робіт; вимоги до вагонів під час перевезення різних вантажів; основні маршрути проходження вантажу та багажу; правила зберігання вантажу та багажу.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Забезпечує виконання завдань щодо навантаження-вивантаження і приймання-видавання вантажу та багажу в установлені строки. Організує роботи з виконання вантажних і комерційних операцій - навантаження, вивантаження, сортування, приймання, видавання та зважування вантажу та багажу. Забезпечує збереження під час транспортування і зберігання вантажу та багажу і раціональне розташування його на складах, у вагонах. Вживає заходів щодо скорочення строків простою рухомого складу під вантажними операціями.