Категорія - Робітники |  Галузь - Залізничний транспорт і метрополітен
Інструкція для посади "Електромонтер тягової підстанції 8-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 66. Залізничний транспорт і метрополітен", що затверджен наказом Міністерства транспорту України 17.12.1999 р. N 601. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Неповна вища освіта (молодший спеціаліст). Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією електромонтера тягової підстанції 7 розряду не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: будову, способи регулювання і налагодження керованих тиристорних перетворювачів; принципові монтажні схеми складних пристроїв автоматики та електронних захистів, що виконуються на мікросхемах.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Регулює і налагоджує тиристорні перетворювачі, що управляються. Здійснює монтаж і перевірку складних пристроїв автоматики та електронних захистів, які виконуються на мікросхемах.

Спеціалізація
присвоєння розрядів, кваліфікації електромонтеру тягової підстанції повинно узгоджуватися з вимогами правил безпечного ведення робіт під час експлуатації відповідних пристроїв, а саме: електромонтер тягової підстанції 2-го розряду повинен знати правила безпеки в обсязі II групи; 3-го розряду - в обсязі III групи; 4-го розряду - в обсязі IV групи; 5, 6, 7, 8 розрядів - в обсязі V групи.