Категорія - Робітники |  Галузь - Виробництво та розповсюдження кіно- і відеофільмів
Інструкція для посади "Кіномеханік 6-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 82. Виробництво та розповсюдження кіно- і відеофільмів", що затверджен наказом Міністерства культури і мистецтв України 25.10.2004 N729. Погоджено Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією кіномеханіка 5-го розряду - не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: будову, технічні характеристики, способи регулювання, юстирування та налагодження проекційної і стереозвуковідтворюючої апаратури; правила заміни та установки магнітних звуковідтворюючих головок з використанням тест-фільмів та вимірювальних приладів; принципи синхронізації проекційної апаратури з апаратами звуковідтворення під час демонстрації кінофільму на декількох плівках; принцип будови динамічної електрореклами; монтажні схеми і креслення кіновідеоустановок.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Демонструє фільми на кіновідеоустановках, обладнаних особливо складною апаратурою з використанням мікропроцесорної техніки, систем стереозвуковідтворення та систем електронного кінематографу.