Категорія - Технічні службовці |  Галузь - Виробництво та розповсюдження кіно- і відеофільмів
Інструкція для посади "Старший установник декорацій", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 82. Виробництво та розповсюдження кіно- і відеофільмів", що затверджен наказом Міністерства культури і мистецтв України 25.10.2004 N729. Погоджено Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією установника декорацій I категорії - не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: основи постановницьких робіт; прийоми та основні правила побудування і розбирання декорацій; теслярську роботу; системи врубок і з'єднань дерев'яних конструкцій; сорти і породи лісоматеріалів; їх застосування і властивості; креслення і ескізи; прийоми роботи на щитових пристроях; призначення деревообробних верстатів і правила їх експлуатації; правила трудового розпорядку; правила охорони праці, виробничої санітарії та протипожежного захисту.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Виконує роботи з розмітки, побудування і збирання з декоративних елементів особливо складних декорацій під навантаження за кресленнями, ескізами і вказівками художника; комплексних декорацій понад 10 метрів і з великою складністю роботи. Влаштовує складні конструкції для кріплення декорацій. Виконує лекальні роботи для сферичних склепінь і куполів. Будує внутрішні частини складних споруд (кораблів, літаків і т.п.). Влаштовує панелі, встановлює готові арки, напівсклепіння, склепіння. Виготовлює криві забіжні сходи. Виготовлює секції освітлювальних підвісних риштувань.