Категорія - Робітники |  Галузь - Електротехнічне виробництво
Інструкція для посади "Складальник свинцевих акумуляторів та батарей 5-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 45. Електротехнічне виробництво", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 11.08.98 р. N 288. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією складальника свинцевих акумуляторів та батарей 4 розраду - не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: будову та кінематичну схему автоматичною устаткування зі складання акумуляторних батарей; правила та способи регулювання технологічних параметрів і режимів керування на всіх стадіях складання акумуляторів; основи знань з технології лиття свинцевих акумуляторів.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Виконує складальні операції зі складання батарей різних типів на автоматичних багатопозиційних установках. Виконує індивідуальне складання та комплектування дослідних взірців батарей із застосуванням складних схем з'єднань елементів та пристроїв. Регулює, доводить і встановлює режими роботи автоматичних пристроїв під час переналагодження для складання різних типів батарей та змінює режими ручного та автоматичного керування.