Категорія - Робітники |  Галузь - Електротехнічне виробництво
Інструкція для посади "Складальник ртутно-цинкових, магнієвих та інших джерел струму 2-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 45. Електротехнічне виробництво", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 11.08.98 р. N 288. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна загальна середня освіта та професійна підготовка на виробництві. Підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією складальника ртутно-цинкових, магнієвих та інших джерел струму 1 розряду - не менше 0,5 року.

Знає та застосовує у діяльності: принцип дії та правила керування устаткуванням, яке застосовує в процесі роботи; призначення та правила застосування спеціальних пристроїв контрольно-вимірювальних та регулювальних приладів; назву та призначення комплектних деталей; принцип взаємодії окремих деталей та вимоги до них.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Виконує операції середньої складності з комплектування та складання ртутно-цинкових елементів та магнієвих батарей в умовах серійного виробництва. Виконує прості операції з комплектування та складання елементів, секцій, блоків хімічних джерел струму в умовах дрібносерійного та індивідуального виробництва. Виконує прості операції з комплектування та складання фізичних та хімічних джерел струму під керівництвом складальника більш високої кваліфікації в умовах дрібносерійного та індивідуального виробництва. Виконує прості операції з комплектування та складання фізичних та хімічних джерел струму лід керівництвом складальника більш високої кваліфікації в умовах дослідного виробництва. Складає електроди, секції за кресленнями, принциповими схемами та інструкціями. Підбирає елемента за геометричними розмірами. Визначає полярність та перевіряє їх на відсутність коротких замикань. Готує компаунди, герметики, розчинники.