Категорія - Робітники |  Галузь - Електротехнічне виробництво
Інструкція для посади "Пресувальник агломератів 2-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 45. Електротехнічне виробництво", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 11.08.98 р. N 288. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна загальна середня освіта та професійна підготовка на виробництві. Підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією пресувальника агломератів 1 розряду - не менше 0,5 року.

Знає та застосовує у діяльності: принцип дії та правила керування устаткуванням, яке обслуговує; правила застосування спеціальних пристроїв та контрольно-вимірювальних інструментів; вимоги до агломератних мас та електровуглим; призначення агломератів у елементах та батареях; основні вимоги до спресованих агломератів.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Пресує агломерати з агломератної маси різних рецептур на спеціальних горизонтальних пресах. Завантажує у бункер (живильник) агломерату масу та укладає елементні вуглини на магазинну коробку преса. Визначає придатність спресованих агломератів за вагою, розмірами та механічною міцністю.