Категорія - Робітники |  Галузь - Електротехнічне виробництво
Інструкція для посади "Намазувальник пасти 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 45. Електротехнічне виробництво", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 11.08.98 р. N 288. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна загальна середня освіта та професійно-технічна освіта без вимог до стажу роботи або повна загальна середня освіта та професійна підготовка на виробництві. Підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією намазувальника пасти 2 розряду - не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: будову та принцип дії машин і котлів; будову контрольно-вимірювальних інструментів; призначення та властивості різних електролітів і паст та правила їх зберігання; послідовність операцій з виготовлення різних паст та електролітів; методи визначення якості пасти.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Наносить рівним шаром пасти різних рецептур на поверхню картону, просоченого електролітом, за допомогою спеціальних намазувальних машин. Підбирає рецептури електролітів та паст залежно від типу виробу. Керує та користується машиною для нанесення пасти, варильними котлами, насосами. Регулює подавання пасти та товщину пастового шару.