Категорія - Робітники |  Галузь - Електротехнічне виробництво
Інструкція для посади "Редукувальник трубчастих електронагрівачів 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 45. Електротехнічне виробництво", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 11.08.98 р. N 288. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Базова загальна середня освіта та професійна підготовка на виробництві, без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: будову, принцип роботи та правила підналагодження спеціальних прокатних редукційних станів; способи регулювання прокатних головок залежно від марки сталі труб; призначення та правила застосування контрольно-вимірювального інструменту і приладів; механічні властивості металів, які впливають на деформацію металу під час редукування.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Редукує трубчасті електронагрівачі на спеціальних прокатних редукційних станах у холодному стані. Виміряє довжину та діаметр трубчастих електронагрівачів за допомогою контрольно-вимірювального інструменту та приладів. Підналагоджує прокатні головки стану.