Категорія - Робітники |  Галузь - Електротехнічне виробництво
Інструкція для посади "Конопатник електрощіткового виробництва 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 45. Електротехнічне виробництво", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 11.08.98 р. N 288. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна загальна середня освіта або початкова загальна освіта та професійна підготовка на виробництві. Підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією конопатника електрощіткового виробництва 2 розряду - не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: будову, принцип дії та способи налагодження напівавтоматів; правила користування контрольно-вимірювальними приладами; процес конопачення виробів; технічні характеристики електрощіток за Державними стандартами та технічними умовами; допуски на глибину конопачення; можливі дефекти та способи їх усунення.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Закладає провід у тіло електрощіток різних марок, розмірів та фасонів на напівавтоматах. Настроює напівавтомат за контрольними параметрами виробів. Регулює рівномірне подавання конопатного порошку та кількість ударів шпинделя. Визначає придатність виробів за перехідним електроопором та міцністю кріплення між тілом щітки та арматурою за показаннями контрольно-вимірювальних приладів.