Категорія - Робітники |  Галузь - Електротехнічне виробництво
Інструкція для посади "Калібрувальник котушок електроприладів 2-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 45. Електротехнічне виробництво", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 11.08.98 р. N 288. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна загальна середня освіта та професійна підготовка на виробництві. Підвищення кваліфікації та стаж робота за професією калібрувальника котушок електроприладів 1 розряду - не менше 0,5 року.

Знає та застосовує у діяльності: правила користування простими контрольно-вимірювальними приладами; способи калібрування; одиниці виміру електричних величин; джерела живлення приладів (гальванічні батареї та акумулятори); правила застосування поправочних таблиць; основи знань з електротехніки в обсязі роботи, яку виконує.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Калібрує одинарні котушки за опором з обмоткою із манганінового дроту понад 3 Ом, з обмоткою із мідного, нікелевого, платинового дроту від 50 до 100 Ом. Складає прості схеми для перевірки опору. Вимірює опір за допомогою контрольно-вимірювальних приладів.

Приклади робіт
Котушки опору манганінові - підганяння. Термоперетворювачі мідні та нікелеві опором понад 50 Ом - підганяння.