Категорія - Робітники |  Галузь - Електротехнічне виробництво
Інструкція для посади "Обпресувальник кабелів свинцем чи алюмінієм 6-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 45. Електротехнічне виробництво", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 11.08.98 р. N 288. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Професійно-технічка освіта. Підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією обпресувальника кабелів свинцем чи алюмінієм 4 розряду - не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: кінематичну, гідравлічну схеми преса, способи регулювання високих тисків; способи та методи підналагодження преса; призначення та застосування контрольно-вимірювальних приладів; види браку, способи його усунення та запобігання.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Обпресовує кабелі свинцем чи алюмінієм. Готує прес до роботи, перевіряє працездатність вузлів та гідравлічних циліндрів, розігріває прес до робочої температури, налагоджує прес. Визначає якість свинцю, алюмінію та кабельної заготовки. Підбирає та встановлює змінний технологічний інструмент. Пускає прес. Перевіряє та регулює геометричні параметри та механічну міцність свинцевої чи алюмінієвої оболонки контрольно-вимірювальними приладами та інструментом. Керує роботою всіх механізмів преса із центрального пульта регулює температурний режим плавильної печі для свинцю та нагрівальної печі для алюмінію, реципієнта та головки преса за допомогою контрольно-вимірювальних приладів. Регулює тиск у гідравлічних пресах. Веде журнал обліку виробітку та технологічних режимів з накладання свинцевої та алюмінієвої оболонки на кабель.