Категорія - Робітники |  Галузь - Виробництво та розподілення електроенергії
Інструкція для посади "Слюсар з обслуговування теплових пунктів V група кваліфікації", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 62. Виробництво та розподілення електроенергії. (Із змінами та доповнення, внесеними наказом Міністерства палива та енергетики України від 8 вересня 2003 року N 462), (із змінами, внесеними згідно з наказом Міністерства палива та енергетики N 196 від 08.04.2009)", що затверджен наказом Міністерства палива та енергетики України 16.03.2001 N 19. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією слюсаря з обслуговування теплових пунктів IV групи кваліфікації - не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: технологію ремонту й технічного обслуговування теплових пунктів зі складним режимом роботи: з тиском, на зворотній лінії вводу менш 0,1 МПа (1 кгс/кв.см) з автоматизованими системами вентиляції і кондиціонування повітря, з автоматизованими установками гарячого водопостачання з двоступеневими підігрівачами; технологію ремонту й технічного обслуговування теплових пунктів промислових підприємств.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Здійснює обслуговування і налагодження устаткування теплових пунктів з опаленням зі складним режимом роботи: з тиском на зворотній лінії вводу менш 0,1 МПа (1 кгс/кв.см) та з насосним підмішуванням; з автоматизованими установками гарячого водопостачання з двоступеневими підігрівачами; з автоматизованими системами опалення потужністю понад 2326-103 Вт (2 Гкал/год.); з автоматизованими системами вентиляції і кондиціонування повітря; теплових пунктів будинків висотою понад 10 поверхів та промислових підприємств.