Категорія - Робітники |  Галузь - Виробництво та розподілення електроенергії
Інструкція для посади "Обхідник траси гідрозоловилучення та золовідвалів II група кваліфікації", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 62. Виробництво та розподілення електроенергії. (Із змінами та доповнення, внесеними наказом Міністерства палива та енергетики України від 8 вересня 2003 року N 462), (із змінами, внесеними згідно з наказом Міністерства палива та енергетики N 196 від 08.04.2009)", що затверджен наказом Міністерства палива та енергетики України 16.03.2001 N 19. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Базова загальна середня освіта та професійна підготовка на виробництві, без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: будову і схеми золовідвалів, золопроводів водогонів і каналізації; способи розбирання та складання схем золопроводів; будову лебідки; основи слюсарної справи.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Перевіряє стан золопроводів і золовідвалів шляхом їх обходів. Перемикає траси гідрозоловилучення на дамбі. Бере участь у зніманні та установці шандор на водоскидних колодязях. Контролює нарощування дамб. Бере участь у ліквідації аварійних ситуацій.