Категорія - Робітники |  Галузь - Добувна промисловість
Інструкція для посади "Машиніст сортувалки 2-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 5. Добувна промисловість", що затверджен наказом N 62 Міністерства палива та енергетики України 14.01.2000. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Базова або неповна базова загальна середня освіта. Одержання професії безпосередньо на виробництві. Без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: будову обслуговуваних механізмів та установок; основні види електричного захисту механізмів та пристроїв, заземлення електрообладнання; режими й системи змащування, застосовувані мастильні матеріали; встановлену сигналізацію; основи електротехніки, слюсарної справи.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Керує механізмами, установками та спостерігає за їх технічним станом і нормальною роботою. Спостерігає за захисними, контрольно-вимірювальними приладами, пусковою апаратурою, реверсивними та сигнальними пристроями, заземленням і з'єднанням живильного кабелю. Усуває неполадки в роботі обслуговуваних механізмів та установок.