Категорія - Робітники |  Галузь - Добувна промисловість
Інструкція для посади "Машиніст дробильно-навантажувального агрегата 5-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 5. Добувна промисловість", що затверджен наказом N 62 Міністерства палива та енергетики України 14.01.2000. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна або базова загальна середня освіта. Професійно-технічна освіта. Стаж роботи за професією дробильника (збагачування, агломерація й брикетування) 4 розряду не менше 2 років.

Знає та застосовує у діяльності: будову й технічну характеристику дробильно-навантажувального агрегату, гідравлічного й електричного обладнання; раціональні режими роботи агрегату; властивості гірських порід; встановлену сигналізацію; причини виникнення неполадок у роботі обслуговуваного обладнання та способи їх усунення; схему змащування, мастильні матеріали й технічні вимоги до них; електрослюсарну справу.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Керує дробильно-навантажувальним агрегатом під час дробіння, транспортування породи, його переміщенні, а також відвантажувально-відвальним транспортером, проводить випробовування й регулювання ходових механізмів та перевантажувальної частини агрегату, спостереження за показаннями контрольно-вимірювальних приладів. Бере участь у планово-запобіжному ремонті. Виявляє неполадки агрегату в процесі роботи.