Категорія - Робітники |  Галузь - Коксохімічне виробництво
Інструкція для посади "Скруберник-насосник 2-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 19. Коксохімічне виробництво", що затверджен наказом міністерства промислової політики України 18.01.2002 N 28. Погоджений міністерством праці та соціальної політики України. Введений в дію з 1 січня 2002 року.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Базова або неповна базова загальна середня освіта. Одержання професії безпосередньо на виробництві. Без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: будову та принцип роботи скруберів, гідро-затворів і насосів; властивості вбірного масла; технологію вбирання бензолу та аміаку; порядок включення та виключення скруберів і кінцевого холодильника; схему комунікацій; слюсарну справу.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Регулює режим роботи скруберів та зрошувальних холодильників на агрегатах одержання сирого бензолу з годинною продуктивністю до 1,5 т. Подає масло на скрубери та колони. Стежить за роботою насосів кінцевих холодильників та скруберів і за рівнем масла в робочих ємкостях. Перевіряє опір скруберів та дільниць газопроводу. Підтримує постійний рівень масла в збірниках. Пропарює скрубери. Виявляє та усуває несправності в роботі устаткування, що обслуговується, бере участь в його ремонті.