Категорія - Робітники |  Галузь - Загальні професії працівників виробництв харчової промисловості
Інструкція для посади "Готувач сумішей 2-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 7. Загальні професії працівників виробництв харчової промисловості", що затверджен постановою Державного комітету України по харчовій промисловості 19.02.1997. Погоджений Міністерством праці України, Міністерством сільського господарства і продовольства України, Міністерством рибного господарства України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна загальна середня освіта та професійна підготовка на виробництві, без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: призначення суміші в залежності від виду виробу; рецептуру і норми витрат солі і молотого перцю для різних видів консервів; правила експлуатації обслуговуваного устаткування.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Веде процес подрібнення перцю та інших спецій на млині. Подає до робочого місця, завантажує перець і спеції у воронку. Запускає, зупиняє, регулює і спостерігає за роботою млина та надходженням молотого перцю та інших спецій у тару. Сушить і просіває сіль. Дозує сіль, молотий перець та інші спеції за вагою відповідно до встановленої рецептури для різних видів консервів.